Wawel Truck wyruszył w Polskę! Słodka, interaktywna ciężarówka odwiedzi Krasnystaw

Data dodania: 17 sierpień 2018

Już 18 i 19 sierpnia na parkingu przy rondzie Jezuickim w Krasnymstawie na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która właśnie wyruszyła w swoją premierową trasę po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy w sobotę i niedzielę w godzinach 14-21.

Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Krasnegostawu

Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już 18 i 19 sierpnia na parkingu przy rondzie Jezuickim w Krasnymstawie. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!

 

Słodki Wawel Truck  – Tu każdy czuje się dobrze

Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. 

#2C

Słodka trasa ciężarówki

Wawel Truck przemierzy Polskę, towarzysząc między innymi tracie koncertowej RMF – Lato na Maxxxa. Na słodkiej trasie Wawel Trucka w sierpniu i wrześniu są jeszcze: Częstochowa, Kraków i Warszawa.

designed by net-line.pl