Weekend Modelarski

Data dodania: 14 październik 2011

Już 22 i 23 października na terenie Galerii Olimp odbędzie się Weekend modelarski. Głównym wydarzeniem eventu będzie konkurs oraz wystawa z cyklu ogólnopolskich VI Lubelskich Spotkań Modelarskich. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 700 różnych modeli. Wydarzeń i atrakcji w ramach Weekendu modelarskiego na pewno nie zabraknie. Oprócz konkursu i wystawy, na której będzie można zobaczyć z bliska kilkaset najróżniejszych modeli, zorganizowanych zostanie wiele atrakcji, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Odbędą się między innymi:

· liczne pokazy, konkursy i warsztaty modelarskie,

· pokazy grup rekonstrukcyjnych oraz służb mundurowych w tym policji, grupy antyterrorystycznej oraz jednostek straży pożarnej,

· pokazy zdalnie sterowanych modeli (modele RC),

· pokazy jeźdźców konnych ze Stowarzyszenia Związek Kozaków w Polsce,

· wielki konkurs modelarski dla dzieci i młodzieży z lubelskich szkół,

· animacje oraz miasteczko wesołej zabawy wraz z warsztatami dla rodziców prowadzone przez Akademię Rodzica.

Podczas Weekendu modelarskiego w Galerii Olimp będziemy mogli wspomóc podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. W sobotę 22 października odbędzie się bowiem wielka uliczna kwesta dla Hospicjum. Zbiórka będzie prowadzona przez wolontariuszy na terenie miasta Lublina jak również na terenie Galerii Olimp. Przy okazji dobrej zabawy będzie zatem można wesprzeć chore dzieci, zapewniając środki, które zostaną przeznaczone na sprzęt niezbędny do zapewnienia im właściwej opieki.

designed by know-line.pl