Weź udział w programie Perfekcyjna Pani Domu – casting na lubelszczyźnie

Data dodania: 25 styczeń 2012

Producenci popularnego programu "Perfekcyjna Pani Domu" szukają kandydatek w naszym regionie.

Pracujesz, wychowujesz dzieci, starasz się spełniać, ale wciąż brakuje ci czasu na posprzątanie mieszkania? Frustrują cię ubrania wypadające z szafy? Chciałabyś zaprosić znajomych, ale nie wiesz jak szybko przygotować mieszkanie na ich przyjście i wyczarować pyszną kolację? „Perfekcyjna Pani Domu” – domowa bogini, kobieta, która ma wszystko pod kontrolą, może ci pomóc. Dzięki udziałowi w programie uwierzysz, że bycie idealną gospodynią domową wcale nie jest takie trudne!

Już teraz możesz skorzystać z tej pomocy zgłaszając się do udziału w programie.

„Perfekcyjna Pani Domu: Anthea Turner“ to brytyjski format typu reality show z elementami poradnika. W oryginalnej wersji programu znana brytyjska dziennikarka – Anthea Turner – pomaga tym, którzy nie do końca wiedzą jak sobie radzić z obowiązkami domowymi. Nasza Perfekcyjna Pani Domu zdaje sobie sprawę, że nie każdy potrafi dbać o porządek tak jak ona, ale wystarczy śledzić zawarte w programie porady by nauczyć się jak zorganizować dom, by łatwo w nim sprzątać i co najważniejsze jak utrzymywać porządek.
W każdym odcinku Perfekcyjna Pani Domu odwiedza domy dwóch uczestniczek programu, gdzie pomaga im rozwiązać piętrzące się problemy z utrzymaniem porządku w domu. Zaprasza nieperfekcyjne panie domu do swojego własnego domu, w którym przekazuje im swoją wiedzę, pokazuje tricki i uczy tego, co powinno rozwiązać problemy uczestniczek. Kobiety po szybkim kursie wracają do domu, gdzie śledzimy to, jak wdrażają rady Anthea w życie codziennie. Po kilku tygodniach Anthea wraca do swoich podopiecznych na kontrolę. Oceniając, która poradziła sobie lepiej jednej z gospodyń przyznaje tytuł “Perfekcyjnej Pani Domu”.

Poszukujemy kandydatek na terenie całej Polski, mieszkających w domu, bliźniaku, szeregowcu, mieszkaniu dwupoziomowym lub dużym mieszkaniu.
Interesują nas małżeństwa, partnerstwa, samotni rodzice wychowujący dzieci, rodziny wielopokoleniowe – im więcej osób w domu tym lepiej. Ważne by chcieli zmienić swoje życie na nieco bardziej uładzone!
Wiek: 30 – 50 lat
Poszukujemy kobiet pracujących zawodowo, które łączą karierę z obowiązkami domowymi
„Frustrują cię ubrania wypadające z szafy? Chciałabyś zaprosić do domu znajomych, ale nie wiesz jak szybko przygotować mieszkanie na ich przyjście i wyczarować pyszną kolację… Nasza Perfekcyjna Pani Domu wkracza do polskich mieszkań.“

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE WYŚLIJ DO NAS MAILA NA ADRES PERFEKCYJNA@TVN.PL
Informacje o programie, formularz zgłoszeniowy oraz adres na który należy wysyłać zgłoszenia znajdziesz o tu:
http://www.tvnstyle.pl/news/7933/view

designed by know-line.pl