Wieczór poetycki Konrada Kozioła z okazji wydania tomiku "Cisza".

Data dodania: 28 listopad 2011

Samorząd Studentów WPPKiA zaprasza na wieczór poetycki Konrada Kozioła z okazji wydania tomiku "Cisza".

Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 listopada 2011 roku o godzinie 17.00 w Gmachu Głównym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Barku No Logo.

Konrad Kozioł urodził się 16 stycznia 1987 roku w Tarnowie. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego. W 2006 roku jego pierwszą próbą poetycką był nieoficjalny tomik poetycki "Wędrówka ciała" wydany w wąskim gronie własnym nakładem. Obecnie jest studentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na kierunku Prawo. Jego twórczość jest reakcją na otaczający go świat.

Poezja to nieskończoność i wielowymiarowość znaczeń słowa. To zapis i poszukiwanie własnej duszy. Rozpoznanie tego, co trudne do nazwania. Wreszcie rodzaj autoterapii, bo przecież poezja z bólu i miłości się rodzi. Choć
także z obserwacji świata i tysięcy odprysków rzeczywistości poukładanych w jeden gobelin. Jeden z największych konstruktorów poezji – Tadeusz
Peiper uparcie nawoływał do poezji słów, które powinny tworzyć strofy. Słów mądrych przemyślanych ważnych. Odważnych. Debiut to ogromna odwaga Poety, który oddaje Czytelnikowi cząstkę siebie, zanurzoną w słowie.
Warto sięgnąć do lektury wierszy z tomiku Cisza. I poczuć Głębię przeżycia….
Polecam
Wydawca

designed by know-line.pl