Wielkanocny Jarmark Sztuki i Rękodzieła w Tarasach Zamkowych

Data dodania: 18 marzec 2016

[b]Witraże, biżuteria, obrazy, szkło, obrusy i serwety – to tylko niektóre z przepięknych, ręcznie przygotowanych rzeczy, jakie już w najbliższy weekend będzie można znaleźć na Wielkanocnym Jarmarku Sztuki i Rękodzieła. Jeśli mamy w planach zakup świątecznych upominków i ozdób, warto w dniach 18 – 20 marca odwiedzić Tarasy Zamkowe i nabyć niepowtarzalny prezent.
[/b]
Na Jarmarku, na specjalnie przygotowanych stoiskach, można będzie obejrzeć i kupić różnorodne, niepowtarzalne drobiazgi. Tematem przewodnim są nadchodzące Święta, więc wśród wielu rzeczy nie zabraknie typowo wielkanocnych upominków – koszyczków, ozdób, serwetek, pisanek. Udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 20 wystawców – wśród nich pojawią się także goście zza granicy z oryginalnymi, ręcznie przygotowanymi wyrobami. To dobry moment, by choć na chwilę oderwać się od przedświątecznego domowego rozgardiaszu i sprawić sobie oraz bliskim uroczy prezent. Także najmłodsi znajdą tu coś dla siebie: na jednym ze stoisk można będzie nie tylko nabyć oryginalne, ręcznie robione lizaki, ale i zobaczyć, jak one powstają. To obowiązkowy punkt wizyty wszystkich małych i dużych łakomczuchów.

[b]Wielkanocny Jarmark Sztuki i Rękodzieła odbędzie się w dniach 18 – 20 marca 2016 na parterze Tarasów Zamkowych (plac eventowy) oraz na poziomie +1 (okolice strefy restauracyjnej). Wstęp jest bezpłatny, w godzinach otwarcia centrum handlowego.[/b]

designed by net-line.pl