Wielkie sportowe emocje w Lublinie!

Data dodania: 24 czerwiec 2014

[center]Już w piątek, 27 czerwca, oczy wszystkich fanów sportów walki będą zwrócone na Lublin. W dzień przerwy w emocjach związanych z Mistrzostwami Świata
w piłce nożnej, w hali im. Stanisława Niedzieli odbędzie się pierwsza z cyklu "Po prostu walcz!" gala organizacji PROMMAC. Czołowi polscy zawodnicy MMA jak Antoni Chmielewski, wschodzące gwiazdy z Oskarem Piechotą i Albertem Odzimkowskim na czele, duma Lubelszczyzny – Grzegorz Lipski, MMA
w kobiecym wydaniu, turniej młodych talentów, a na trybunach dodatkowo wiele gwiazd tego sportu m.in. Tomasz Drwal, Marcin Held, Łukasz Jurkowski czy Marcin Tybura – to wszystko wydarzy się w jeden wieczór w Lublinie!

Przedsmak widowiska – oficjalne ważenie i spotkanie z fanami
Wszystko rozpocznie się już dzień wcześniej, gdy o godz. 18.00 w Galerii Olimp (Al. Spółdzielczości Pracy 34, hol obok Multikina) bohaterowie piątkowej gali pojawią się na oficjalnym ważeniu. Jednak już od godziny 17.00, fani, którzy przybędą do Galerii Olimp, będą mieli okazję wygrać bilety na galę oraz gadżety PROMMAC w specjalnie przygotowanych konkursach. Dodatkową atrakcją będzie możliwość spotkania się z zawodnikami oraz niektórymi z zaproszonych gości, np. z Tomaszem Drwalem… oraz z naszymi ring girls.

[b]Plan piątkowych wydarzeń[/b]
Gala rozpocznie się o godz. 19.00, ale miejsca na hali będzie można zajmować już od 18. Pierwszą część, czyli tzw. kartę wstępną stanowić będą ćwierćfinałowe i półfinałowe walki w turnieju wagi lekkiej. Oto pary ćwierćfinałowych starć:
Sergiusz Uzarek vs Igor Michaliszyn
Rami Hamdan vs Jakub Martys
Adam Tokarski vs Marcin Kołek
Piotr Sermak vs Piotr Karnicki

Karta główna, czyli siedem najważniejszych walk, w tym trzy walki wieczoru rozpoczną się o godz. 21.00. Plan pojedynków prezentuje się następująco:
[b]WALKI WIECZORU[/b]
-84 kg: Piotr Wawrzyniak vs Antoni Chmielewski
-77 kg: Albert "Złoty" Odzimkowski vs Mickael Lebout
-84 kg: Oskar "Imadło" Piechota vs Mattia Schiavolin
KARTA GŁÓWNA
-77 kg: Grzegorz Lipski vs Emil "Róża" Różewski
-57 kg: Katarzyna Lubońska vs Roksana Prucnal
-70 kg: FINAŁ TURNIEJU AMATORSKIEGO
-77 kg: Michał Wiencek vs Michał Golasiński

Pierwsza impreza wakacji w Lublinie!
Ten wieczór w Lublinie nie skończy się w raz z ostatnią walką wieczoru. W związku z tym, iż 27 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego i akademickiego, więc niejako początek wakacji – postanowiliśmy zaprosić wszystkich fanów do klubu Czekolada na oficjalne afterparty, które rozpocznie się po zakończeniu zmagań w hali im. Zdzisława Niedzieli. Wejściówki do klubu kosztują 10 zł.

PROMMAC: Po prostu walcz! dla każdego
Bilety na to szczególne wydarzenie są jeszcze w sprzedaży za pośrednictwem platformy EVENTIM.PL już od 30 zł. Można je nabyć również w salonach EMPIK i SATURN na terenie całej Polski. W dniu gali bilety będą także dostępne w kasach hali MOSiR.
Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w gali zagwarantowaliśmy transmisję na żywo za pośrednictwem kanału Polsat Sport oraz platformy Ipla.tv. – mówi Marek Batko, założyciel PROMMAC. Szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia można znaleźć na nowym serwisie organizacji (www.prommac.pl) oraz na kanałach społecznościowych.

[/center]

designed by know-line.pl