Wiesz, że wiem? – spektakl komediowy 17.10.2021 w CSK Lublin

Data dodania: 25 wrzesień 2021
Wiesz, że wiem? – spektakl komediowy 17.10.2021 w CSK Lublin

Wiesz, że wiem? – spektakl komediowy

Centrum Spotkania Kultur NOWY TERMIN: 17.10.2021, godz. 17.00 i 20.00

Bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z punktem sprzedaży, za którego pośrednictwem kupili Państwo bilety.

 

Zastanawialiście się kiedyś, co sądzą o was przyjaciele? Wydaje się wam, że możecie sobie wszystko powiedzieć? Myślicie, że nie macie przed sobą nic do ukrycia?

Możecie się mocno rozczarować. Niestety, prawda bywa bolesna.

Jednak nie ma co załamywać rąk. Zamiast ronić łzy, można zabawić się kosztem naszych – nie do końca serdecznych – przyjaciół. Oni się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy już atmosfera będzie niebywale gorąca i emocje sięgną zenitu, to zapytacie ich: „Wiecie, że wiemy?”. Ich miny – bezcenne. To ryzykowna i niebezpieczna gra, ale warta swojej ceny. Jak to mówią – kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Zemsta może być naprawdę słodka.

 

Przekonali się o tym Patrycja, Piotr, Alicja i Karol – bohaterowie spektaklu „Wiesz, że wiem”. Umówili się na wspólną kolację, na której miało być jak zawsze przy takich okazjach – miło i sympatycznie. Pech chciał, że przed spotkaniem przez przypadek jedni dowiedzieli się, co ci drudzy o nich naprawdę myślą. No i nie było ani miło, ani sympatycznie…

 

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd, która nie tylko bawi, ale też sporo mówi o relacjach międzyludzkich. No i przestrzega – lepiej być szczerym niż miłym, bo kłamstwo ma bardzo krótkie nogi.

 

OBSADA:

Leszek Lichota

Magdalena Stużyńska/Ilona Wrońska,

Michał Czernecki/Przemysław Sadowski

Magdalena Lamparska/Anna Oberc

 

Bilety w cenie: 55 zł | 75 zł | 80 zł | 100 zł | 130 zł

Miejsca sprzedaży:

 

  • adria-art.pl
  • kasa CSK

 

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

designed by know-line.pl