Wiosenne food trucki w Lublinie

Data dodania: 16 kwiecień 2024
Wiosenne food trucki w Lublinie

Start „streetfoodowego” sezonu w Lublinie! Witamy wiosnę z food truckami!

Oryginalny burger, belgijskie frytki, a może danie z dalekiej Tajlandii? Dania przygotowane przez prawdziwych pasjonatów kuchni znajdziecie na zlocie inaugurującym tegoroczny sezon foodtruckowy w Lublinie. 19-21 kwietnia to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia.

 Restauracje na kółkach przez trzy dni będą karmić mieszkańców Lublina swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce pod Felicity Lublin .

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po zimowej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

Weekend od 19-21 kwietnia upłynie w Lublinie pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny na kultowym już evencie z „FUTRAKAMI”.

Do Lublina zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu są FUTRAKI, organizacja, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się w parku pod Centrum handlowym Felicity Lublin przy Al. Witosa. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 15:00-21:00
Sobota: 10:00-21:00
Niedziela 12:00-19:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1018248793186296

 

designed by know-line.pl