Włodawa: Narkotyki u 16 i 23-latka

Data dodania: 12 styczeń 2012

Włodawscy kryminalni zatrzymali wczoraj 23-latka, który w miejscu swojego zamieszkania posiadał ponad 30 gram marihuany. W tym samym dniu w ręce stróżów prawa wpadł 16-latek, który odpowie za posiadanie blisko 9 gram narkotyku. Młodzieniec za swój czyn odpowie przed sądem dla nieletnich, natomiast 23-latkowi za posiadanie znacznej ilości środki odurzających grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj włodawscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca gm. Włodawa, który w swoim miejscu zamieszkania posiadał ponad 30 gram marihuany. Mężczyzna dobrowolnie wydał stróżom prawa narkotyki, które zapakowane były w sześciu woreczkach strunowych. Ponadto policjanci zabezpieczyli od 23-latka wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Tego samego dnia dzięki współpracy z jedną ze szkół policjanci zatrzymali 16-letniego mieszkańca gm. Włodawa, który odpowie za posiadanie narkotyków. Młodzieniec miał blisko 9 gram marihuany. Jak oświadczył narkotyk znalazł na ulicy i postanowił sobie zapalić. Teraz o jego losie zdecyduje Sąd Rejonowy Wydział Rodzinny i Nieletnich.

D.E.

designed by know-line.pl