Włodawa: Odpowie za zniszczenie mienia.

Data dodania: 15 lipiec 2011

Policjanci zatrzymali 18 letniego mieszkańca warszawy, który dzisiejszej nocy wybił szybę w jednym z mieszkań we Włodawie. W chwili zatrzymania sprawca był pijany, miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. 18-latek został umieszczony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Za zniszczenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzisiejszej nocy po godz. 23 dyżurny włodawskiej komendy został powiadomiony przez mieszkankę miasta, że nieznany sprawca kamieniem wybił szybę w oknie jej mieszkania. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 1500 złotych.

Dyżurny skierował na miejsce policjantów z Zespołu Patrolowego, którzy po kilkunastu minutach od zgłoszenia zatrzymali sprawcę czynu. Okazał się nim 18 -letni mieszkaniec Warszawy. W chwili zatrzymania młody mężczyzna był pijany. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. 18-latek został umieszczony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.. Za zniszczenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

B.Ch/R.L.R.

designed by know-line.pl