Włodawa: Odpowiedzą za udzielanie narkotyków.

Data dodania: 20 sierpień 2012

Włodawscy kryminalni zatrzymali 2 mężczyzn, którzy są podejrzani o posiadanie i udzielanie narkotyków. Jak ustalili policjanci, mężczyźni w dyskotece w Grabniaku rozprowadzali wśród młodzieży marihuanę. Za udzielanie narkotyków osobie małoletniej, grozi kara co najmniej 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek w nocy włodawscy kryminalni w Grabniaku zatrzymali 2 mężczyzn, którzy są podejrzani o posiadanie i udzielanie narkotyków. Z policyjnych ustaleń wynika, że dwóch 21- latków z gm. Urszulin, rozprowadzało w dyskotece wśród młodzieży marihuanę. Razem z nimi w chwili zatrzymania przebywała 16-latka z Lublina, która posiadała przy sobie marihuanę o wadze blisko grama.
W trakcie przeszukania policjanci u 21- letniego Janusza S. mieszkańca gm. Urszulin znaleźli fajkę do palenia marihuany oraz w paczce po papierosach susz roślinny o wadze około grama, który po badaniu wykazał właściwości charakterystyczne dla marihuany.
W jego mieszkaniu policjanci również znaleźli marihuanę o wadze blisko grama. Obaj mężczyźni trafili do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Z ustaleń wynika, że 16- latka już wcześniej kupowała marihuanę od 21-latka, jak również, że nie była jego jedyną „klientką”.
Janusz S. usłyszał zarzut udzielania środków odurzających dla małoletniej. Grozi mu nawet 15 lat pozbawienia wolności.
Drugi z mężczyzn Rafał W. usłyszał zarzut ułatwiania użycia małoletniej narkotyków. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności. Dziś o losie mężczyzn zadecyduje prokurator.

designed by know-line.pl