Włodawa: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Data dodania: 30 sierpień 2012

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego i Rynek. Kierujący hondą 58-letni letni mieszkaniec Włodawy z obrażeniami ciała został przewieziony do włodawskiego szpitala.

Wczoraj dyżurny włodawskiej komendy przed godziną 15:00 został powiadomiony o wypadku drogowym w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego z ul. Rynek. Skierowani na miejsce wypadku policjanci zastali poszkodowanego w wypadku mężczyznę leżącego w obrębie skrzyżowania, a kilka metrów dalej VW Passata, pod którego przednią częścią leżał motorower marki Honda.
Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący Hondą 58- letni mieszkaniec Włodawy oraz kierujący VW Passatem 22- letni mieszkaniec Włodawy poruszali się Al. Piłsudskiego w przeciwnych kierunkach. W rejonie skrzyżowania z ul. Rynek, kierujący samochodem VW Passat zamierzając skręcić w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla nadjeżdżającego z naprzeciwka skutera. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierujący skuterem doznał obrażeń nogi i został odwieziony do włodawskiego szpitala. Kierujący samochodem marki Passat, jak również jego trzej pasażerowie nie odnieśli żadnych obrażeń. Okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

B.CH.

designed by know-line.pl