Włodawa: Zderzenie 3 samochodów. Utrudnienia na drodze relacji Włodawa-Okuninka

Data dodania: 06 sierpień 2015

[b]Policjanci ustalają przyczyny wypadku drogowego we Włodawie do którego doszło dziś około godz. 11. Pięć osób w tym dwójka dzieci trafiły do szpitali. Trwają czynności na miejscu zdarzenia. Ruch odbywa się wahadłowo.[/b]

Dziś około godz. 11 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie zdarzeniu drogowym we Włodawie w rejonie stacji paliw przy ul. Chełmskiej. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym 51- letni mieszkaniec powiatu chełmskiego, jadąc w kierunku Chełma najechał na tył Opla Vivaro w wyniku czego uderzył on w tył poprzedzającego go samochodu marki Audi, który oczekiwał na możliwość skrętu w lewo. Kierujący audi 61-letni mieszkaniec Włodawy oraz podróżująca Oplem Vivaro rodzina z woj. mazowieckiego w tym 13-letnia dziewczynka i 7 – letni chłopiec została przewieziona do włodawskiego szpitala. 7-latek śmigłowcem zostanie przetransportowany do lubelskiego szpitala.

Jak ustalili policjanci kierowca tira marki Scania nie zachował bezpiecznej odległości w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go pojazdu. Mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń ciała. Wszyscy kierujący byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

Za spowodowanie wypadku zgodnie z kodeksem karnym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują o rozważną i bezpieczną jazdę.

B.Sz.

designed by net-line.pl