Włodawa: Zderzenie opla z renault

Data dodania: 02 marzec 2012

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Kołaczach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobowego opla nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze, wpadł w poślizg i zderzył się z osobowym renault. Do szpitala trafili kierowcy obydwu aut oraz ich pasażerowie. Jak się okazało, kierujący oplem był nietrzeźwy.

O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Kołaczach. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla omegi nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w barierę zamontowaną wzdłuż drogi. 35-letni mieszkaniec gm. Urszulin doprowadził tym samym do zderzenia się z nadjeżdżającym z przeciwka renault megane, którym kierowała 42-letnia mieszkanka gm. Cyców.

Do włodawskiego szpitala trafili kierujący obu aut oraz pasażerowie. Kierujący oplem doznał ogólnych potłuczeń. Razem z nim podróżowali mężczyźni w wieku 25 i 32 lat. Jak się okazało, badanie na zawartość alkoholu wykazało w organizmie kierującego ponad 1,5 promila. Nietrzeźwi byli również jego pasażerowie.

Życiu uczestników wypadku nie zagraża niebezpieczeństwo.
Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

D.E./A.S.

designed by know-line.pl