Województwo lubelskie rozpoczęło pilotażowy projekt PaT/E

Data dodania: 21 listopad 2011

To pierwsze działanie programu PaT w województwie lubelskim. W Chełmie zakończył się casting do spektaklu edukacyjno-profilaktycznego „Blackout”. Główne role braci zagrają: Bartosz Miszczuk i Cyprian Łuszczyk , którego dziewczyną będzie Paulina Prokopiuk. Role dilerów otrzymali: Dominika Paździor, Piotr Kuchta, Michał Ryniak i Krystian Tokarz. Ponadto, w grupie rówieśniczej wystąpi ponad 20 osób. W „oknie rodziców” zobaczymy Barbarę Żebrowską i Roberta Koniuszego.

Chełmska obsada „Blackoutu” jest jednocześnie grupą młodzieżową PaT reprezentującą obecnie województwo lubelskie. Przez najbliższe 3 dni prowadzona będzie praca warsztatowa z uczestnikami projektu, o której poinformujemy na stronie PaT. Premiera już 21 listopada (poniedziałek) o godz. 18.00 na scenie Chełmskiego Domu Kultury. Zapraszamy!

Wyjątkowy gospodarz Wiceprezydent miasta Stanisław Mościcki sprowadził PaT do Chełma. Szkolenie animatorów PaT/E (edukacja) wspiera Lubelskie Kuratorium Oświaty z osobiście zaangażowaną w projekt Wicekurator Anną Dudek-Janiszewską oraz komendantami lubelskiej i chełmskiej Policji, których reprezentował I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie mł. insp. Mariusz Gap.

#2c

Działanie PaT/E koordynuje oficer KWP w Lublinie podinsp. Mariusz Rozwód ze swoim zespołem. Gratulujemy świetnej organizacji!

KGP

designed by know-line.pl