28 maja, godz. 19:00, Studio im. Budki Suflera – Koncert TURBO (40-lecie) w Lublinie + Deltha

Data dodania: 24 maj 2022
28 maja, godz. 19:00, Studio im. Budki Suflera – Koncert TURBO (40-lecie) w Lublinie + Deltha

W końcu, po długiej batalii z pandemią, zamknięciem klubu Graffiti oraz innymi zmiennymi mamy przyjemność poinformować, że udało się nam znaleźć miejsce na spotkanie z Wami w Lublinie. Dziękujemy tym, którzy wytrwali i zachowali bilety i zapraszamy wszystkich innych, którzy będą chcieli się z nami spotkać.

Poniżej znajdują się zaktualizowane informacje odnośnie tego wydarzenia (nowe miejsce, nowa data, nowa czasówka, nowe informacje o biletach). Mamy nadzieję, że Waszą obecnością i naszym występem stworzymy metalową, długo oczekiwaną ucztę.

KONCERT TURBO w LUBLINIE
Data: 28.5.2022 (sobota)
Miejsce: Radio Lublin, Studio im. Budki Suflera
Adres: ul. Obrońców Pokoju 2, 20-400 Lublin

18:30 – otwarcie drzwi
19:00 – Deltha (Lublin)
20:00 – TURBO
——————————————–
Bilety można nabyć online klikając w poniższy link:
https://www.kupbilecik.pl/imp…/49080/Lublin/Koncert+TURBO/

60 zł – przedsprzedaż – do dnia koncertu
70 zł – na bramce w dniu koncertu
Wcześniej zakupione bilety zachowują ważność.
——————————————-
Zespół Turbo – legenda polskiego heavy metalu – w 2020 roku obchodził 40-lecie istnienia i z tej okazji zaprezentuje program przekrojowy (z wydłużoną setlistą), podsumowujący dotychczasową działalność.
Pojawią się utwory z większości wydawnictw Turbo, dlatego mamy nadzieję, że każdy kto przyjdzie znajdzie coś dla siebie.

Grupa powstała w styczniu 1980 roku w Poznaniu, a jej liderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann.
Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce, biorąc udział w wielu istotnych festiwalach rockowych i metalowych. Grupa kilkukrotnie wyjeżdżała koncertować poza granice ojczyzny, między innymi do Austrii, Czech, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, a ostatnio także do Rosji.

W trakcie swojej kariery zespół miał przyjemność grać na tej samej scenie między innymi z takimi wykonawcami jak: Hanoi Rocks, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Kreator, Citron, Sepultura, Deep Purple, Uriah Heep.

Formacja posiada w swoim dorobku sporo wydawnictw, w tym dwanaście albumów studyjnych. Wśród nich znajdują się „Dorosłe dzieci”, „Kawaleria szatana”, „Ostatni wojownik”, „Strażnik światła” i jak dotąd ostatnia płyta studyjna grupy „Piąty żywioł”.
——————————————–
DELTHA – ekipa z Lublina grająca muzykę wpisującą się w nową falę tradycyjnego heavy metalu (NWOTHM). Ich ciężkie, klasyczne brzmienie i oldschoolowy feel, inspirowany jest takimi nieśmiertelnymi ikonami jak Iron Maiden czy Judas Priest. Na podwalinach muzycznych legend z lat 80′ oraz w oparciu o brzmienia rodzimych kapel, takich jak Acid Drinkers czy Thermit, tworzą własną, niepowtarzalną wersję tego gatunku.

 

 

 

designed by know-line.pl