Fotografie „Młodzi dla Młodych” w Galerii Ratusz

Data dodania: 14 listopad 2023
Fotografie „Młodzi dla Młodych” w Galerii Ratusz

W Galerii Ratusz można oglądać pokonkursową wystawę najlepszych prac fotograficznych przedstawiających lubelską młodzież na tle Lublina – Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. To zdjęcia nagrodzone i wyróżnione w organizowanym w tym roku konkursie „Młodzi dla Młodych”. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się piątek (17 listopada) w Ratuszu.

Organizatorami konkursu będącego częścią obchodów ESM Lublin 2023 było III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Lublinie oraz Fundacja Rozwoju Oświaty Lubelskiej. Jego celem było zachęcenie młodych ludzi do sprawdzenia swoich umiejętności w dziedzinie fotografii, ukazanie wielokulturowości Lublina oraz podkreślenie jego wyjątkowej roli jako Miasta – Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

Wręczenie nagród laureatom konkursu „Młodzi dla Młodych – Europejska Stolica Młodzieży Lublin 2023″ odbędzie się 17 listopada (piątek) o godz. 10.00, w sali nr 2 w Ratuszu (pl. Łokietka 1), natomiast pokonkursową wystawę można zwiedzać do 22 listopada, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

designed by net-line.pl