GRZEGORZ WILK NA DZIEŃ KOBIET

Data dodania: 27 luty 2020
GRZEGORZ WILK NA DZIEŃ KOBIET

❤️ Podbił serca widzów podczas spektakli inaugurujących nasz sezon artystyczny 2019/2020 – Grzegorz Wilk – powraca z repertuarem skierowanym do kobiet – Na Dzień Kobiet ????

Artysta dobrze wszystkim znany z najpopularniejszych telewizyjnych programów rozrywkowych, m.in.: Jaka to melodia?
Solista oratoriów Piotra Rubika /koncertował w największych salach Polski, Słowacji oraz USA i Kanady podczas kilku międzynarodowych tournee). Współpracował z wieloma wiodącymi artystami: Ryszard Rynkowski, Krzysztof Krawczyk, Paweł Kukiz, Paulina Przybysz. Laureat programu Szansa na Sukces, otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu. Jego głos można usłyszeć m.in. na płytach Piotra Rubika, Donia, Wet Fingers, Włodzimierza Korcza i Andrzeja Zaryckiego, Zespołu Big Bit, Składance „Marek Sierocki przedstawia” oraz ścieżce dźwiękowej do filmu: „Kochaj i tańcz” – i na koniec – na swoim debiutanckim krążku WOLF-FLOW- w sumie 13 albumów.
Solista i aktor związany niegdyś z wrocławskim Teatrem Muzycznym Capitol, aktualnie z Teatrem Syrena w Warszawie.

Po premierze widowiska „Od Opola do San Remo”, w którym wystąpił jako Gwiazda wieczoru, Katarzyna Gärtner napisała: „Grzegorz Wilk, po prostu palce lizać jak śpiewał! Sama rozkosz! Koncert trwał dwie i pół godziny, szkoda że tylko dwie i pół”. W wielu komentarzach pod adresem Grzegorza Wilka padały określenia: wspaniały, fenomenalny, świetny w każdym utworze.
I my się pod tym podpisujemy! ????

Zapraszamy na wyjątkowy Koncert -„Grzegorz Wilk Na Dzień Kobiet”????, który odbędzie się 6 marca o godz. 19:00.
Grzegorz Wilk z zespołem zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż w rytm przebojów wykonywanych niegdyś przez takich artystów jak: Elvis Presley, Tom Jones, Stan Borys, Czesław Niemen czy Paul Anka.
Koncert „Grzegorz Wilk na Dzień Kobiet”???? to najlepszy pomysł na udany wieczór we dwoje! ????
Przyjdź i zakochaj się… w Muzycznym! ????

6 marca, godz. 19:00
Scena Teatru Muzycznego w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Bilety: 80-90 zł
Kontakt : Dział sprzedaży i promocji
tel. 81 532 25 21
Kasa biletowa : 81/ 532-96-65; kom. 502-662-956
e- mail: widownia@teatrmuzyczny.eu
www.teatrmuzyczny.eu

designed by know-line.pl