Koncert na pożegnanie lata

Data dodania: 22 listopad 2023
Koncert na pożegnanie lata

Pożegnanie lata / Duet Toń (Kowalczyk & Wąsak) x Kolektyw
Kiedy: 25.11.2023 (sobota), godz. 17.00-21.00
Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Dostępność: Wydarzenie na parterze w przestrzeni wolnej od barier architektonicznych. Wydarzenie nieodpowiednie dla osób z wrażliwością sensoryczną na dźwięki i światła.
Wstęp: wolny

Zapraszamy w sentymentalną podróż do słonecznych letnich dni! Będziemy hucznie żegnać lato. W programie świetna zabawa taneczna przy muzyce na żywo i liczne atrakcje, w tym stanowisko, gdzie będzie można zrobić sobie tatuaże z henny, i wakacyjna fotościanka. Wszystko to za sprawą artystycznego kolektywu [ZOBACZ JAK], który tworzą Paulina Mazurek i Michał Tokarz. Imprezę poprowadzą wraz z duetem TOŃ, w składzie Monika Kowalczyk i Jan Wąsak.

Dress code: Mile widziane wakacyjne klimaty, hawajskie koszule, kapelusze i bermudy. Uwaga – pamiętajmy jednak, że w przestrzeni rekreacyjno-sportowej Curortu Vieniava jest dość chłodno – ubierzmy się wakacyjnie, ale na cebulkę!

Wydarzenie odbywa się w ramach szóstego turnusu w Curorcie Vieniava.

Curort Vieniava to przestrzeń spotkań, imprez i twórczej wolności w charakterze open gallery. To miejsce tworzone przez młode osoby. W wyniku otwartego naboru zaprosiliśmy do współpracy osoby artystyczne. Podczas dwutygodniowych turnusów rezydencyjnych w Curorcie, rezydenci i rezydentki zapraszają lokalną społeczność do udziału w proponowanych aktywnościach wokół sztuki i nie tylko.

designed by know-line.pl