Koncert zespołu B6 w Domu Kultury LSM – 13 XI

Data dodania: 30 październik 2019
Koncert zespołu B6 w Domu Kultury LSM – 13 XI

Trwa trasa koncertowa zespołu B6, której finał odbędzie się już w listopadzie w Lublinie. Młodzi artyści promują niedawno wydany album „Obecność”.

Zespół B6 powstał w 2017 roku w Lublinie. Zadebiutowali podczas Ogólnopolskiego Przeglądu 'Krótkie Spięcie’ w Siedlcach zdobywając pierwsze miejsce. Na swoim koncie mają wiele nagród na ogólnopolskich przeglądach zespołów rockowych. Przez dwa lata zdążyli zagrać kilkadziesiąt koncertów w Polsce. Od pół roku, z utworem „Okulary” plasują się w czołówce listy przebojów Radia Lublin.
Grupa tworzy muzykę z wykorzystaniem elementów rocka, popu oraz brzmień ambientowych i elektronicznych. Muzyka to ich sposób na wyrażanie siebie.
W skład zespołu wchodzą: Martyna Sabak (wokal), Kuba Stasikowski (gitara), Arek Borzęcki (bas), Piotrek Karczewski (perkusja) i Grzesiek Matczuk (realizacja dźwięku).

Finałowy koncert, podsumowujący jesienną trasę promującą płytę ,,Obecność”, odbędzie się w środą 13. listopada o godz. 19.00 w Domu Kultury LSM. Bilety na wydarzenie są do nabycia we wspomnianej instytucji.
Cena biletu w przedsprzedaży – 15 zł, w dniu koncertu – 20 zł.

designed by know-line.pl