Mobile Culture: Nowe technologie w animacji kultury / bezpłatny kurs online

Data dodania: 04 wrzesień 2023
Mobile Culture: Nowe technologie w animacji kultury / bezpłatny kurs online

Jak tworzyć, realizować i promować angażujące działania kulturalne dla dorosłych?

Pod koniec września rusza bezpłatny kurs online dla osób związanych z szeroko rozumianym sektorem kultury. Pomoże on nie tylko podnieść kompetencje cyfrowe uczestników i uczestniczek, ale też pokaże jak tworzyć nowoczesne działania animacyjne. Zapisy właśnie się rozpoczęły!

Jak tworzyć innowacyjne działania kulturalne zgodne ze światowymi trendami? Po co i jak łączyć sztukę, kulturę, historię lokalną z nowymi technologiami i otwartymi zasobami? Co zrobić, by rozbudzać kreatywność w dorosłych uczestnikach działań? Jak wypromować ofertę w sieci? Kurs online Mobile Culture. Nowe technologie w animacji kultury krok po kroku przygotuje Was do tego, by tworzyć nowoczesną, inkluzywną, angażującą ludzi ofertę w Waszych instytucjach. Znajdziecie w nim wiedzę, wskazówki, inspiracje oraz ćwiczenia.

❗Zapisy oraz szczegółowe informacje na stronie i fanpage’u Fundacji Culture Shock.

Kurs jest częścią międzynarodowego projektu Mobile Culture. Liderka projektu Fundacja Culture Shock realizuje go wspólnie z Roes Cooperativa z Grecji, Clictic z Hiszpanii oraz Escape4Change z Włoch.

Polski patronat/matronat medialny: Centrum Cyfrowe, EBIB, Fundacja Photon, Koalicja Otwartej Edukacji, Portal Otwarte Zasoby, Sektor 3.0, Wikimedia.

Polscy partnerzy i partnerki projektu: CK Zamek, Centrum „Łowicka” Dom Kultury, Fundacja Ośrodka KARTA, Galeria Labirynt Lublin, Instytut Kultury Miejskiej, Mazowiecki Instytut Kultury, MBP w Cieszanowie, Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów kultury, Robokopa, Staromiejski Dom Kultury, Warsztaty Kultury w Lublinie.

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

designed by know-line.pl