Przegląd filmowy Laterna Magica 2020

Data dodania: 10 luty 2020
Przegląd filmowy Laterna Magica 2020

W DDK Czechów przegląd filmowy Laterna Magica 2020. W programie: 16 seansów, 18 filmów, koncert, wystawy, prelekcje, dyskusje z twórcami i wiele innych. Szczegółowy program:
http://ddksmczechow.pl/kino/dkf16/latarna-magica-2020/

 

 

08.02.2020 r. g.17:30   
JUDY rez. Rupert Goold, obsada: Renée Zellweger, Jessie Buckley, Finn Wittrock, Wielka Brytania 2019 (118′)
Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która pogodziła się prawie z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym na którego czekała całe życie?

 

15.02.2020 r. g.15:30   
OKRUCHY ŻYCIA rez. Claude Sautet, obsada: Michel Piccoli, Romy Schneider, Lea Massari Francja / Szwajcaria / Włochy 1970 (89’)
Pierre po wypadku samochodowym zapada w śpiączkę, podczas której widzi przeszłość i dwie kobiety swojego życia – żonę oraz kochankę.

Więcej na http://ddksmczechow.pl/kino/dkf16/latarna-magica-2020/

 

designed by know-line.pl