Radio Lublin Studio, im. Zbigniewa Stepka, 9 czerwca 18:00

Data dodania: 07 czerwiec 2022
Radio Lublin Studio, im. Zbigniewa Stepka, 9 czerwca 18:00

Spotkanie z udziałem publiczności. Streamingowane na www.radio.lublin.pl; profilu Radia Lublin i Stowarzyszenia Radia Lublin na Facebooku i radiowym kanale YouTube

 

Tomasz Duszyński pracuje jako dziennikarz, pisarz i scenarzysta gier komputerowych. Prywatnie pisarz jest miłośnikiem biegania i uczestniczy w maratonach. Tomasz Duszyński zajmuje się pisaniem przede wszystkim opowiadań i powieści fantastycznych oraz kryminalnych. Jest laureatem Złotego Pocisku Publiczności za powieść pt. „Glatz”. Zdobył również prestiżowe wyróżnienie jury Kryminalnej Piły i nagrodę Kryminalny Magiel za wyżej wymienioną publikację. Pisarz był również nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru za powieść pt. „Toksyczni”.

„Glatz. Goliat” 1923 rok to czas kryzysu, z którego Republika Weimarska wciąż nie potrafi się podnieść po wielkiej wojnie. Inflację i bezrobocie szczególnie odczuwają najbiedniejsi mieszkańcy Glatzu. Społeczne niepokoje przenoszą się na ulice miast. W Republice do głosu dochodzą ci, którzy mówią o konieczności budowy silnej i zjednoczonej Rzeszy, a w Hrabstwie Kłodzkim – organizacje przestępcze próbujące wykorzystać kryzys dla własnych korzyści. Kraj Pana Boga czeka okres chaosu i rozliczeń z przeszłością.

 

Wstęp wolny

 

 

 

 

designed by know-line.pl