Sylwester Iżowski – „Psy też ludzie” | wystawa w Bibliotece Azyl

Data dodania: 12 kwiecień 2023
Sylwester Iżowski – „Psy też ludzie” | wystawa w Bibliotece Azyl

„Psy też ludzie” – wystawa fotograficzna Sylwestra Iżowskiego

W Polsce fetysz to nadal temat tabu, szczególnie pup play, który jest na świeczniku w świecie polityki i mediów. – Do wystawy zaprosiłem 6 bohaterów, którzy na kreatywnych fotografiach, pełnych koloru i światła, zaprezentują się ze swojej psiej strony. W swoich pracach chcę pokazać fetysz, jako sztukę. Sztukę, która może być pięknie brzydka i przykuwać uwagę – mówi Sylwester Iżowski.

Sylwester Iżowski (ur. 1997) – fotograf konceptualny, malarz, artysta. Jego całe życie kręci się wokół artystycznej twórczości. Prowadzi kolorowe, niebanalne studio fotograficzne – not cliched studio. Kreatywne makijaże, stylizacje czy nietypowe scenografie – tak w skrócie można opisać jego warsztat fotograficzny.

OTWARCIE: 14.04.2023 (piątek), godz. 18:00
GDZIE: Biblioteka Azyl, ul. Lipowa 13, Lublin (wejście od ul. Ofiar Katynia)
DOSTĘPNOŚĆ: Wystawa odbywa się na parterze w przestrzeni wolnej od barier architektonicznych. Wernisaż tłumaczony na PJM. Wernisaż tłumaczony na język ukraiński.
WSTĘP: wolny

Podczas wernisażu wystąpi Malamute Kori. Zaprezentuje taneczną choreografię w stylu Erotic Modern Commercial do piosenki „Unholy” Sam Smith.

Projekt „Queerujemy Lublin” dofinansowany jest z funduszy Europejskiej Fundacji Kultury w ramach programu „The Europe Challenge 2022–2023”.

designed by know-line.pl