Szufladziarze – zabawkowy targ wymienny dla najmłodszych

Data dodania: 10 marzec 2022
Szufladziarze – zabawkowy targ wymienny dla najmłodszych

Już w tym tygodniu 13 marca 2022 w godzinach 11.00 -13.00 w sali widowiskowej Warsztatów Kultury przy ul. Grodzkiej 5a ( II piętro), odbędą się targi wymienne dla najmłodszych.
Podczas wydarzenia dzieci będą miały okazję wymienić swoje stare zabawki  na inne lub  podarować je potrzebującym dzieciom z Ukrainy.
Czekamy na  książki, płyty z filmami i grami oraz zabawki, które mogą sprawić radość nowemu właścicielowi.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zapisy odbywają się przez formularz on-line dostępny na stronie internetowej https://warsztatykultury.pl/.
Do udziału zapraszamy dzieci wraz z pełnoletnimi opiekunami.

Na naszym targu obowiązuje handel wymienny. Jeżeli znudziły Ci się stare zabawki i masz ochotę wymienić się z kimś na inne lub chcesz podarować je dzieciom z Ukrainy – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Czekamy na Twoje książki, płyty z filmami i grami oraz zabawki, które mogą sprawić radość nowemu właścicielowi. Pamiętaj, aby rzeczy były zadbane – czyste, sprawne, w dobrym stanie, wyposażone w odpowiednie baterie, a gry i puzzle kompletne. Jesteśmy organizacją nastawioną pokojowo – prosimy abyś nie przynosił zabawek militarnych (mieczy, pistoletów).
Możesz liczyć na naszą pomoc- przygotujemy dla Ciebie stanowisko, na którym będziesz mógł zaprezentować swój asortyment. Ponadto gwarantujemy świetną zabawę!
Nie może Cię zabraknąć!

W czasie trwania targu wymiennego biorąc pod uwagę obecną sytuację w Ukrainie, Warsztaty Kultury postanowiły zorganizować zbiórkę zabawek dla dzieci uchodźców.
Prosimy aby zabawki były w dobrym stanie aby mogły jak najdłużej sprawiać radość najmłodszym.

 

designed by know-line.pl