Wraca akcja Jedziemy dalej łączy nas krew

Data dodania: 18 kwiecień 2023
Wraca akcja Jedziemy dalej łączy nas krew

Wraca wielka akcja #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew!

 

Krew = bilet

Wzorem lat ubiegłych rusza akcja o nazwie #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew. Wspólna akcja Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz Platinum Motor Lublin. Wiemy jak  trudno jest zdobyć bilety na domowe mecze drużyny Platinum Motor Lublin, można je teraz zdobyć pomagając innym.

Zasady są proste. Do zdobycia będą wejściówki rozdawane przed poszczególnymi meczami. Podaruj innym to, co najcenniejsze – krew, a w zamian otrzymaj bilet na mecz Motoru.

Mamy nadzieję, że po raz kolejny przyczyni się to do zwiększenia liczby dawców, a co za tym idzie również stanów krwi oraz jej składników.

Podczas poprzednich wspólnych akcji  udało się pobrać ponad tysiąc litrów krwi. To pokazuje jak ogromne przełożenie na wsparcie ratowania ludzkiego życia ma nasza współpraca. Każda kropla krwi ma znaczenie, a kibice i sympatycy czarnego sportu pokazują, że oprócz zamiłowania do żużla mają ogromne, otwarte serca i chcą się tą otwartością dzielić z innymi. Lubelscy kibice chcąc zachęcić do oddawania krwi i  poszerzyć grono dawców rzucają wyzwanie wszystkim miłośnikom tego sportu w całym kraju- kibicom  której  drużyny uda się oddać najwięcej krwi.

 

designed by know-line.pl