Wyprzedaż Garażowa/Giełda Staroci

Data dodania: 23 marzec 2023
Wyprzedaż Garażowa/Giełda Staroci

Już 26 marca zapraszamy na kolejną wyprzedaż garażową / giełdę staroci na Targu pod Zamkiem!

Książki, meble, sprzęty, narzędzia… Co jeszcze kryje się w Twoim garażu? Wszystkie zbędne przedmioty wystawisz na sprzedaż w trakcie odbywającej się cyklicznie wyprzedaży garażowej/ giełdzie staroci. Wydarzenie odbywa się regularnie, w każdą niedzielę miesiąca – to doskonała okazja na zrobienie przeglądu  garażu, strychu oraz wszelkich innych zakamarków kryjących zbędne przedmioty. Przy okazji wiosennych porządków warto pozbyć się przedmiotów, które od lat służą jedynie do przestawiania ich z kąta w kąt oraz zbierania kurzu – przyjdź z nimi na Targ pod Zamkiem ( zapewnimy Ci  stanowisko sprzedażowe)  – zapraszamy już od 6 rano!

Wspaniały plan na spędzenie niedzieli

 

Wizyta na Targu pod Zamkiem to doskonały pomysł na spędzenie niedzielnego poranka. Wokół wydarzenia powstała już społeczność – w trakcie wyprzedaży zawiązują się nowe przyjaźnie  – miejsce tętni życiem.

To że jakiś przedmiot nie jest Tobie potrzebny, nie oznacza że nie przyda się komuś innemu – wśród rzeczy wystawionych na wyprzedaży znajdziesz Sprzęty RTV i AGD, rowery, meble, urządzenia biurowe a nawet dzieła sztuki.

Najbliższa wyprzedaż odbędzie się 26 marca – wszystkich kupujących oraz sprzedających zapraszamy już od godziny 6.00 na Targ pod Zamkiem (parking na błoniach).  Impreza na stałe wpisała się w program wydarzeń Lublina –  cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno sprzedających jak i kupujących.

 

Do udziału w wydarzeniu zarządcy targowiska zapraszają każdego, kto chce sprzedać swoje nieużywane rzeczy, kupić coś z drugiej ręki lub wymienić się przedmiotami z innymi sprzedającymi. Sprzedać będzie można wszystko, co zalega w piwnicach, garażach czy na strychach – począwszy od ubrań, przez książki, zabawki dla dzieci, sprzęt RTV i AGD, części samochodowe i gadżety, a na przedmiotach kolekcjonerskich kończąc.

 

 

Wyprzedaże Garażowe – to wydarzenie unikatowe. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o kolejnych skontaktuj się z organizatorem:

– telefonicznie pod numerami (81) 743 78 15 i (81) 536 17 00;

– e-mailowo na adres podwale.targ@wp.pl.

– https://www.facebook.com/TargpodZamkiemLublin/

Miejsce wyprzedaży Targ Pod Zamkiem Aleja Unii Lubelskiej na błoniach zamkowych na specjalnie wydzielonym do tego parkingu w godzinach 6.00-14.00.

 

Zapraszamy.

designed by net-line.pl