Wyprzedaż garażowa w Lublinie – Targ pod Zamkiem 31.03.2019 r.

Data dodania: 28 marzec 2019

Zapraszamy miłośników wyprzedaży, poszukiwaczy ciekawych przedmiotów oraz wszystkich, którzy nie wiedzą co począć z niepotrzebnymi przedmiotami.

 

Przejrzyjcie garaże, strychy, piwnice. Wszystko to, co Wam  już jest zbędne może znaleźć nowego właściciela a Wy możecie zyskać gotówkę na realizację swoich marzeń.

 

Wyprzedaż Garażowa odbędzie się na parkingu targowiska Targ pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej dnia 31 marca br. (niedziela) Pierwszych chętnych zapraszamy już od 6:00 rano. Wydarzenie umożliwia  sprzedaż zbędnych przedmiotów lub daje sposobność wymiany

z innymi sprzedającymi.

 

Podczas Wyprzedaży Garażowej możliwa jest sprzedaż przedmiotów takich jak artykuły motoryzacyjne, książki, płyty, antyki,  sprzęt AGD i RTV, pamiątki, kolekcje itp..

Obowiązuje zakaz handlu artykułami, których sprzedaż jest powszechnie zabroniona, koncesjonowana lub karalna.

 

Organizatorem Wyprzedaży Garażowej jest zarządca targowiska,  P.H.U.P. „Podwale” Sp.

z o. o. działająca od 1991 roku.

Zapraszamy  na Wyprzedaż Garażową wszystkich mieszkańców Lublina i okolic – zarówno sprzedających, jak i osoby zainteresowane zakupem unikalnych przedmiotów z drugiej ręki.

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, więc kwestia ustalenia cen pozostaje w gestii sprzedających.

Organizator nie pobiera też opłat za udostępnienie miejsc handlowych.

designed by net-line.pl