Wystartował Centralny Plac Zabaw

Data dodania: 04 lipiec 2023
Wystartował Centralny Plac Zabaw

Za nami oficjalne otwarcie Centralnego Placu Zabaw, a przed nami dwa miesiące inspirujących wydarzeń. Hasłem tegorocznej edycji jest „Młodzież”, bo CPZ is YOUth!

Ten tydzień zaczynamy warsztatami. Podczas wydarzenia: Napisz piosenkę dla iWojtk’a – warsztaty pisania tekstów literackich i piosenek uczestnicy stworzą utwór dla gitarzysty zespołu Kult! Wojtek Jabłoński, razem z wokalistką lub wokalistą wyłonionym w konkursie, nagra również teledysk. Natomiast o spotkania międzypokoleniowe zadba Fundacja Dorastania. Połącz kropki! – gry i zabawy integracyjne to propozycja dla każdego, bez względu na wiek. Budowanie zaufania, umiejętność pracy w grupie i przełamywanie barier w kontakcie z nowo poznanymi osobami poprzez niecodzienne aktywności — to zdecydowanie plan na ciekawe spędzenie czasu!

Rozpoczynamy również warsztaty pod hasłem Powrót do przyszłości. Cykl dotyczy obecnego stanu świata i tego, w jaki sposób na niego reagujemy. Zajęcia będą połączeniem retro i futuro. A ci, w których drzemie duch złotej rączki mogą przyłączyć się do tworzenia nietuzinkowej miejscówki. Ręce na pokład – budujemy podwórkową kawiarenkę to spotkania, podczas których wszystkie osoby zainteresowane będą miały okazję stworzyć plenerowe miejsce do rozmów i wspólnego tworzenia. Palety, deski i inne z pozoru już niepotrzebne mieszkańcom rzeczy stworzą coś przydatnego i łączącego!

Tradycyjnie startuje również Studio 12. W wybrane lipcowe i sierpniowe weekendy zorganizowane zostaną warsztaty medialne, które będą okazją do zapoznania się z tajnikami realizacji wywiadów oraz nagrywania krótkich form promocyjnych. Natomiast najmłodszych uczestników zapraszamy do Dzieciokąta, gdzie czekają na nich różne gry i zabawy z animatorami.

Szczegółowe opisy wydarzeń i pełny program dostępny tutaj.

designed by net-line.pl