Wyszukiwarka grobów na cmentarzach, zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

Data dodania: 27 październik 2023
Wyszukiwarka grobów na cmentarzach, zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej

w związku ze zbliżającym się okresem Wszystkich Świętych przypominamy, że istnieje możliwość skorzystania z narzędzia pozwalającego w łatwy sposób odszukać miejsce pochówku zmarłej osoby. Za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej Grobonet można odnaleźć groby na dwóch lubelskich cmentarzach komunalnych – przy ul. Droga Męczenników Majdanka 71 oraz przy ul. Białej 3.

Funkcjonujący już od 13 lat Grobonet dysponuje bazą blisko 72 tys. pochowanych osób. Po wpisaniu danych osoby zmarłej w polu wyszukiwania, wyświetlą się nie tylko fotografie nagrobka i dokładne wskazanie sektora, rzędu i numeru kwatery, ale również dane wszystkich pozostałych osób pochowanych w tej lokalizacji. System umożliwia także zapalenie wirtualnego znicza z dedykacją. W systemie zawarte są również dane osób pochowanych w kolumbariach znajdujących się na cmentarzach komunalnych przy ul. Droga Męczenników Majdanka 71 oraz przy ul. Białej 3.

 

Wyszukiwarka internetowa Grobonet dostępna jest na stronie internetowej cmentarze.lublin.eu. Dodatkowo, na cmentarzu komunalnym przy ul. Droga Męczenników Majdanka 71 (m.in. przy wejściach) zostały umieszczone informacje z kodem QR umożliwiającym szybki dostęp do wyszukiwarki Grobonet.

 

Przypominamy również, że w czasie Wszystkich Świętych rejon lubelskich cmentarzy obejmą zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronach www.lublin.eu i www.ztm.lublin.eu.

designed by net-line.pl