Zamość: Policjanci poszukują zaginionej Izabeli Pyś

Data dodania: 26 wrzesień 2011

Zamojscy policjanci poszukują zaginionej 16-letniej Izabeli Pyś. Nastolatka 19 września wyszła ze stancji w Zamościu i do chwili obecnej nie jest znane jej miejsce pobytu. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej bądź też mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu lub najbliższą jednostką policji w kraju.

Zaginiona to:
Izabela Anna Pyś,
ur. 7 marca 1995 r.,
zam. w miejscowości Szopowe w pow. biłgorajskim.

Rysopis: wzrost ok. 164 cm, szczupła budowa ciała.
W dniu zaginięcia nastolatka ubrana była w jeansowe spodnie, rozpinaną bluzę z kapturem koloru szarego z wizerunkiem myszki Miki na plecach. Zaginiona posiadała przy sobie torbę podróżną koloru pomarańczowego.

Izabela Anna Pyś w dniu 19 września bieżącego roku ok. godz.15.00 wyszła ze stancji w Zamościu przy ul. Sadowej, gdzie zamieszkiwała podczas roku szkolnego i udała się na Plac Wolności. Do chwili obecnej wymieniona nie dotarła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała żadnego kontaktu z najbliższą rodziną.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu tel. 84 677-14-17, lub najbliższą jednostką Policji tel. 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

designed by know-line.pl