Zamość: Policjanci zabezpieczyli 150 sztuk dopalaczy

Data dodania: 24 wrzesień 2015

[b]Zamojscy policjanci wspólnie z pracownikami sanepidu przeprowadzili kontrolę w jednym ze sklepów na terenie miasta. Efektem ich działań było zabezpieczenie 150 sztuk dopalaczy. Pod zarzutem sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób do policyjnego aresztu trafił 30-letni sprzedawca, mieszkaniec Szczebrzeszyna. Dziś mężczyzna zostanie przesłuchany.[/b]

Wczoraj policjanci wspólnie z pracownikami sanepidu weszli do jednego ze sklepów na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że wśród innych oferowanych do sprzedaży produktów mogą znajdować się również środki odurzające. Informacje potwierdziły się. Podczas kontroli ujawniono 150 opakowań z dopalaczami. Wstępne badania potwierdziły, że zawierają one w swoim składzie związki kokainy i cracku. Do policyjnego depozytu trafiło ponad 100 gramów niebezpiecznej dla życia i zdrowia substancji.

Pod zarzutem sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób do policyjnego aresztu trafił 30-letni sprzedawca, mieszkaniec Szczebrzeszyna. Dziś mężczyzna zostanie przesłuchany.

Pamiętajmy, że dopalacze to bardzo groźne i szybko uzależniające substancje psychoaktywne. Ich skład nigdy do końca nie jest znany, bywa często modyfikowany i może być różnego pochodzenia. Wszystkie, są szczególnie niebezpieczne dla zdrowia i życia osób, które je przyjmują.

J.K.

designed by net-line.pl