Zamość: Poszukiwany sprawca usiłowania rozboju.

Data dodania: 28 październik 2011

Policjanci z Zamościa poszukują sprawcy usiłowania rozboju na pracownicy jednego z oddziałów kasy oszczędnościowej w Zamościu. Nieznany mężczyzna wszedł do wnętrza placówki i zażądał gotówki. Głośne wołanie o pomoc 51-latki spłoszyło intruza. Za usiłowanie rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj tuż po godzinie 14.00 na Nowym Rynku w Zamościu. Do mieszczącego się tam jednego z oddziałów kasy oszczędnościowej wszedł nieznany mężczyzna. Krzykiem zażądał od pracownicy tej placówki wydania pieniędzy. Groził przy tym zabójstwem. Głośne wołanie o pomoc 51-latki przepłoszyło intruza. Mężczyzna wyszedł z budynku niczego nie zabierając.

Policjanci poszukują sprawcy tego czynu. Napastnik to mężczyzna w wieku ok. 45- 50 lat, dobrze zbudowany. W momencie zdarzenia ubrany był w kurtkę koloru czarnego, szarą bluzę, niebieskie spodnie i czarne buty. Twarz mężczyzny skryta była pod czapką.

Wszystkie osoby które mają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy tego czynu proszone są o kontakt z zamojską jednostka policji pod numerem telefonu 84 677-14-17 lub 997 i 112.

designed by net-line.pl