Zamość: Trzy auta zderzyły się w m. Mokre

Data dodania: 26 styczeń 2012

Zamojscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło dziś rano w miejscowości Mokre. Volkswagen golf zderzył się z vw jettą i oplem corsą. Kierujący pojazdami oraz dwie dziewczynki, pasażerki opla przewiezione zostały do szpitala. Apelujemy do kierujących o rozwagę na drodze.

Wypadek miał miejsce dziś przed godziną 8.00 w miejscowości Mokre. Podczas wyprzedzania na łuku drogi i przy oblodzonej nawierzchni, kierujący volkswagenem golfem 31-letni mieszkaniec Zamościa czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka volkswagenem jettą, którym kierował 47-letni Zamościanin oraz oplem corsą. Tym autem kierowała 41-letnia mieszkanka Zamościa. Kierujący pojazdami oraz dwie dziewczynki – pasażerki corsy przewiezieni zostali do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak ustalili policjanci, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Policjanci ustalają przyczyny wypadku i apelują o rozwagę za kierownicą. Zmotoryzowani, szczególnie w okresie zimowym powinni bardzo uważać. Mokra a miejscami zaśnieżona i oblodzona jezdnia jest bardzo śliska. Śnieg i lód powodują, że łatwiej wpaść w poślizg. Pamiętajmy zatem, aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze. Tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną ostrożność można uniknąć wypadków i kolizji.

J.K.

designed by know-line.pl