Zamość: Turniej piłkarski organizowany przez policjantów.

Data dodania: 03 październik 2011

Wczoraj na boisku sportowym OSiR w Zamościu rozegrane zostały finałowe mecze turnieju piłkarskiego organizowanego przez zamojskich funkcjonariuszy w ramach projektu "Sport i zajęcia plastyczne, jako alternatywne formy spędzania czasu wolnego". W turniejowych potyczkach udział wzięli uczniowie szkół gimnazjalnych z miasta i gminy Zamość. Zwycięzcy turnieju otrzymali z rąk Pierwszego Zastępcy Komendanta zamojskich funkcjonariuszy okolicznościowe dyplomy, puchary i nagrody.
"Sport i zajęcia plastyczne, jako alternatywne formy spędzania czasu wolnego" to jedno z działań profilaktycznych organizowanych przez zamojskich funkcjonariuszy. Adresatami tej akcji są uczniowie szkół gimnazjalnych z miasta i gminy Zamość.
Wczoraj na boisku sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu rozegrane zostały finałowe mecze turnieju piłkarskiego. W potyczkach o miejsce na podium walczyło kilka drużyn. Ostatecznie po zaciętych walkach pierwsze miejsce przypadło drużynie z Gimnazjum Nr 3 z Zamościa. Drugie miejsce zajęli futboliści z zamojskiego Gimnazjum nr 6. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum nr 2 w Zamościu. W trakcie rozgrywek wyłoniono również "najlepszego zawodnika". Został nim Mateusz Proć uczeń Gimnazjum nr 6. "Najlepszym strzelcem" okrzyknięty został Przemysław Wojciechowski z Gimnazjum nr 2. Miano najlepszego bramkarza przypadło zaś Kamilowi Pisarskiemu z Gimnazjum Nr 3. Wszyscy uhonorowani zostali pamiątkowymi statuetkami.

Puchary, dyplomy oraz nagrody zwycięskim drużynom wręczyli Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu mł. insp. Mirosław Wcisło oraz Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Andrzej Mioduna.

Przedsięwzięcie zamojskich policjantów – "Sport i zajęcia plastyczne jako alternatywne formy spędzania czasu wolnego" wpisuje się w rządowy program zwalczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej".

designed by know-line.pl