Zamość: Znamy najlepszego dzielnicowego zamojskiej komendy.

Data dodania: 16 styczeń 2012

By docenić pracę swoich funkcjonariuszy, a także wybrać tych najlepszych zamojska komenda już po raz trzeci zorganizowała konkurs na najlepszego dzielnicowego. Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się aspirant sztabowy Waldemar Traczuk. To już trzecie jego zwycięstwo w plebiscycie.

Tytuł najlepszego dzielnicowego w zorganizowanym już po raz trzeci przez zamojską komendę konkursie otrzymał aspirant sztabowy Waldemar Traczuk. To trzecie zwycięstwo tego funkcjonariusza. Najlepszy dzielnicowy w policji pracuje od 25 lat. 22 lata jako dzielnicowy służy pomocą i radą mieszkańcom zamojskiej gminy. Jak sam podkreśla jego rewir nie stanowi dla niego żadnych tajemnic, a w swojej pracy najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi i możliwość niesienia im pomocy.

Wczoraj asp. szt. Waldemar Traczuk odebrał z rąk Komendanta Miejskiego Policji podinsp. Konrada Piziorskiego pamiątkowy dyplom. Zwycięstwa w konkursie pogratulował mu również Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Jacek Buczek.

Wcześniej mieszkańcy miasta i gminy Zamość przy pomocy zamieszczonych w Internecie ankiet oddawali głosy na swoich faworytów. Na końcową ocenę pracy dzielnicowych złożyły się jednak nie tylko wyniki ankiet, ale również test wiedzy obejmujący zasób wiadomości ogólnopolicyjnych, wiedzy z zakresu pracy dzielnicowego oraz zagadnienia związane z przemocą w rodzinie. O zwycięstwie decydowała także ocena komisji powołanej przez komendanta zamojskiej policji.

Drugie miejsce w konkursie przypadło asp. Andrzejowi Kicie. Na trzecim miejscu równolegle uplasowali się dzielnicowi asp. szt. Marek Malec oraz asp. Sławomir Pliżga.

J.K.

designed by know-line.pl