Zarezerwuj chwilę dla siebie – Douglas Beauty Street 2014 w Lublinie

Data dodania: 09 wrzesień 2014

[center]Czasem warto na chwilę zatrzymać się, odetchnąć i zarezerwować czas tylko dla siebie. Z tą właśnie myślą perfumerie Douglas stworzyły cykl indywidualnych spotkań z ekspertami pod hasłem „Douglas Beauty Street”, dla kobiet które chcą poddać się metamorfozie i zasięgnąć porad specjalistów w dziedzinie make upu, pielęgnacji i najnowszych trendów w makijażu.

W drugiej już edycji projektu, zaplanowano cykl kilkudziesięciu spotkań w perfumeriach Douglas na terenie całej Polski. Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniach 11 – 13 września 2014 w Perfumerii Douglas w Centrum Handlowym Lublin Plaza w Lublinie.

Czas na zmiany
Zmiana fryzury, perfekcyjny makijaż oraz odpowiedni zapach potrafią czynić cuda. Z tego właśnie powodu perfumerie Douglas dla każdej kobiety przygotowały wyjątkowe spotkania z najlepszymi specjalistami marek kosmetycznych, podczas którego przejdą one kompleksową metamorfozę. Makijażyści, styliści fryzur, konsultanci ds. pielęgnacji i eksperci ds. zapachów wydobędą piękno każdej kobiety i sprawią, że w tym dniu będzie się czuła wyjątkowo. Spotkania z ekspertami są otwarte po uprzedniej rezerwacji miejsca.
Na zakończenie metamorfozy, każda z uczestniczek wydarzenia, która zakupi kosmetyki marek partnerskich Douglas Beauty Street będzie miała możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Wszystkie Panie chętne do zmiany swojego wizerunku mogą zarezerwować termin spotkania w Perfumerii Douglas w Centrum Handlowym Lublin Plaza lub pod nr tel.: 81 532 70 15.

Zapisz się już dziś na swoją metamorfozę!
Zadzwoń do wybranej perfumerii lub umów się na miejscu.

Lista terminów i lokalizacji kolejnych spotkań Douglas Beauty Street:

11-13.09 Centrum Handlowe Lublin Plaza, Lublin
18-20.09 Aura Centrum, Olsztyn
25-27.09 Galeria Grafiica, Rzeszów

Informacje o akcji, aktualny kalendarz i terminy eventów w 2014 r. znajdziesz na Facebooku https://www.facebook.com/PerfumerieDouglasPolska
oraz na www.douglas.pl

Obejrzyj film o projekcie:
https://www.youtube.com/watch?v=-f_y-_L7eis
[/center]

designed by net-line.pl