Zjazd Absolwentów UMCS – start rejestracji!

Data dodania: 07 maj 2024
Zjazd Absolwentów UMCS – start rejestracji!

Rozpoczęły się zapisy na Zjazd Absolwentów UMCS – jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w ramach tegorocznych obchodów jubileuszu 80-lecia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, które potrwa dwa dni.

5 października br. zapraszamy na spotkania na wydziałach, wspólną pamiątkową fotografię pod pomnikiem naszej patronki i powrót do przeszłości w miejsca najbliższe sercom absolwentów i absolwentek. Wieczorem z kolei w Lubelskim Centrum Konferencyjnym zapraszamy na zabawę do rana przy muzyce z lat studenckich, wspólny toast i poczęstunek, występ teatru improwizacji „Poławiacze Pereł”, koncert niespodziankę, pamiątkowe gadżety jubileuszowe, fotolustra, konkursy i wiele innych.

Następnego dnia, czyli 6 października na uczestników Zjazdu czeka aktywny odpoczynek w Ogrodzie Botanicznym UMCS, w którym będzie można spędzić czas na łonie natury, a dla tych, którzy kochają sport, przewidziane są rozgrywki przygotowane przez Centrum Kultury Fizycznej UMCS.

Na Zjazd Absolwentów i wydarzenia mu towarzyszące obowiązuje rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.80lat.umcs.pl  Spotkania na wydziałach i w Ogrodzie Botanicznym UMCS są bezpłatne. Opłata wpisowa za udział w wieczornej zabawie (5.10.2024 r.) w Lubelskim Centrum Konferencyjnym wynosi 50 zł od osoby. Zapraszamy do rejestracji!

* W 80-letniej historii, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie wykształcił blisko 268 tysięcy absolwentów, którzy stali się najlepszymi ambasadorami zarówno Uniwersytetu, jak i Lublina. Wśród nich znajdują się m.in.: Hirek Wrona, Rafał Ohme, twórcy kanału Historia bez Cenzury, Krzysztof Jóźwiak – Dyrektor NCN czy mistrzyni olimpijska w sztafecie mieszanej Małgorzata Hołub-Kowalik. Zjazd Absolwentów UMCS to doskonała okazja do spotkania po latach, wspólnych wspomnień i refleksji. UMCS jako największa uczelnia we wschodniej Polsce, jest wizytówką miasta i regionu i w istotny sposób przyczynia się do ich rozwoju. UMCS to także jeden z największych pracodawców, znaczący partner naukowy wielu instytucji oraz szeroko rozumianego biznesu.

 

designed by know-line.pl