Złote Mrówkojady w Lublinie – rusza nabór filmów

Data dodania: 11 styczeń 2012

Złote Mrówkojady
Nabór filmów do 25 marca 2012

Organizatorzy Festiwalu Złote Mrówkojady 2012, która odbędzie się 18 – 21 kwietnia 2012 r. zapraszają wszystkich zainteresowanych filmowców amatorów oraz studentów szkół filmowych do zgłaszania swoich krótkometrażowych filmów wykonanych dowolną techniką, nie przekraczających 30′ na Konkursu Filmów Amatorskich oraz Konkursu Etiud Studenckich.

Termin zgłaszania prac upływa 25 marca 2012 r. Biuro festiwalu mieści się w Centrum Kultury w Lublinie, przy ul. Narutowicza 32, p. 102 na III piętrze.

#2c

Złoty Mrówkojad to nagroda festiwalu przyznawana przez pasjonatów dla pasjonatów. Doceniamy każdego, kto próbuje wyrazić siebie poprzez kino niezależne, nagradzamy tych, którzy robią to najlepiej. Filmy będą nagradzane w kilku kategoriach. Niepisaną tradycją Lubelskiej Gali Filmu Niezależnego jest też wymyślanie nieco zakręconych kategorii. Nie inaczej będzie w tym roku.

Tym, co wyróżnia Lubelską Galę Filmu Niezależnego od innych tego typu festiwali i konkursów filmowych jest humorystyczne podejście do tematu – bawimy się konwencją gali.

Dzięki zaangażowaniu i pasji organizatorów, po czterech edycjach, festiwal stał się rozpoznawalną marką wśród krajowych imprez poświęconych kinematografii niezależnej. Specyfiką festiwalu jest nieszablonowe podejście do sposobu wręczania nagród autorom oraz bardzo staranna selekcja filmów do programu – na tegorocznych Złotych Mrówkojadach obejrzeć można tylko najciekawsze produkcje amatorskie i etiudy studenckie z 2010 i 2011 roku.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek dla widzów i uczestników konkursu.

Termin zgłaszania prac upływa 25 marca 2012 r.

Zapraszamy do odwiedzania blogu festiwalowego i oficjalnej strony Festiwalu:

http://www.zlotemrowkojady.blogspot.com
http://www.zlotemrowkojady.pl

Kontakt:
Andrzej Mathiasz, Andrzej Rusin
tel.: 81 53 603 23
e-mail: kinoteatrprojekt@o2.pl

designed by know-line.pl