Zmiany w organizacji ruchu na: ul. Poligonowej, al. Kraśnickiej, ul. Lubelskiego Lipca’80

Data dodania: 08 wrzesień 2015

We [b]wtorek (8 września) zmieni się organizacja ruchu na budowanej ul. Poligonowej.[/b] Będzie ona polegała na udostępnieniu do ruchu wiaduktów w ciągu tej ulicy. Oznacza to, że od skrzyżowania z ul. Willową kierowcy będą poruszali się jak dotychczas, czyli jezdnią po stronie Górek Czechowskich, gdzie ruch zorganizowany jest w obu kierunkach. Natomiast, do ul. Zelwerowicza i dalej do tzw. "starej" ul. Poligonowej, kierowcy będą poruszali się nowo-wybudowaną trasą. Oznacza to, że do dyspozycji będą obie jednie, na każdej po dwa pasy ruchu, a zlikwidowany zostanie dotychczasowy objazd zorganizowany pod wiaduktem. Taka organizacja ruchu będzie funkcjonowała do momentu zakończenia inwestycji.

Przypominamy także, że [b]jutro (5 września) oraz w poniedziałek i wtorek będą prowadzone prace bitumiczne na przebudowywanej al. Kraśnickiej[/b], między ul. Jana Pawła II a ul. Roztocze. W związku z tym jutro wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku centrum, a ruch obustronny będzie zorganizowany na jezdni po stronie ul. Raszyńskiej. W niedzielę przywrócony zostanie ruch na obu jezdniach. Natomiast w [b]poniedziałek i wtorek wyłączona z ruchu będzie jednia w kierunku Kraśnika[/b]. Ruch obustronny będzie się odbywał wówczas jezdnią po stronie parku handlowego. W środę dostępne będą już obie jezdnie, przy czym na początku po jednym pasie w każdym kierunku.

Ponadto, dziś wprowadzony zostanie [b]kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu na budowanej ul. Lubelskiego Lipca ’80. Będzie on polegał na dopuszczeniu ruchu na obu jezdniach i obu wiaduktach nowego odcinka Trasy Zielonej.[/b] Ruch będzie się odbywał po jednym pasie w każdym kierunku, aż do momentu zakończenia inwestycji. Tym samym zaślepiona została ul. Młyńska, na której końcu realizowane są parkingi.

designed by net-line.pl