Zobacz zmagania najlepszych ratowników

Data dodania: 28 listopad 2011

W przyszły weekend w Strefie h2o przy al. Zygmuntowskich 4 odbędą się III Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym. To najważniejsza krajowa impreza tego typu, organizowana na krótkim basenie.

3 i 4 grudnia Strefa h2o stanie się areną zmagań najlepszych polskich ratowników. III Otwarte Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym 2011- Polish Short Course Lifesaving Championships rozpoczynają się w sobotę o godz. 10, natomiast w niedzielę o godz. 9.

Do udziału w konkursie, oprócz polskiej reprezentacji, zostali zaproszeni także zawodnicy z zagranicy. Wśród nich mają się znaleźć medaliści i finaliści największych europejskich i światowych imprez ratowniczych m.in. RESCUE 2010. W rywalizacji będą uczestniczyć również ratownicy drużyny MOSiR RESCUE TEAM, którzy na co dzień pilnują bezpieczeństwa w Strefie h2o.

Strefa h2o zaprasza na zawody wszystkich, którzy chcą obejrzeć zmagania mistrzów ratownictwa. Organizatorzy zachęcają także do zabrania ze sobą gadżetów z barwami narodowymi. Wejście jest bezpłatne, a wśród kibiców rozlosowane zostaną nagrody.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.strefah2o.lublin.pl.

designed by know-line.pl