Zwiedzaj „Kryjówkę” w majówkę

Data dodania: 30 kwiecień 2015

[b]Galeria Labirynt zaprasza w majówkę do odkrywania zakamarków „Kryjówki”. To edukacyjna wystawa, przygotowana z myślą o najmłodszych. Na miejscu czekają na dzieci wyjątkowe, kolorowe przewodniki z licznymi zagadkami i ćwiczeniami plastycznymi. Wystawa czynna w godz. 12.00-19.00. Wstęp wolny.[/b]

Z myślą o dzieciach, głównych adresatach nowo otwartej wystawy w Galerii Labirynt, artyści wykonali obrazy, obiekty, instalacje i realizacje dźwiękowe. Tytuł odnosi się do jednej z najbardziej ulubionych zabaw najmłodszych – ukrywania się i chowania rozmaitych przedmiotów. Wystawa jest zaproszeniem do zabawy i interakcji z dziełami sztuki.

Praca Macieja Połynko „Niewidzialny instrument” zaskakuje i pobudza wyobraźnię. Wewnątrz obiektu Kamila Stańczaka „Kryjesz” dzieci mogą narysować własne obrazki. Tajemnicze nasiona, ukryte w ziemi, uszyte przez Patrycję Mastej, to element pracy pod nazwą „Ogrodowych Ryb Pyłkowanie”… Co jeszcze czeka na zwiedzających w „Kryjówce”? O tym trzeba się przekonać samemu!

[b]1-3 maja (piątek-niedziela) wystawa „Kryjówka” będzie czynna w godz. 12.00-19.00, wstęp wolny.
Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin[/b]

designed by know-line.pl